تماس با ما

در باره ما

ثبت گارانتی

ویدیوها

آموزش ها

محصولات

 

پخش عمده برندهای برتر دوربین های مداربسته

و تجهیزات شبکه و لوازم جانبی در کشور

 

  دوربین های مداربسته بیسیم:

 

 

وقتی صحبت از دوربین مداربسته میشود همه به فکر مشکلات نصب و راه اندازی دوربین ها و هزینه های آن میافتند. نصب دوربین مداربسته یعنی خرید تعدادی دوربین، یک دستگاه ضبط کننده و کلی سیم و تجهیزات لازم برای نصب و از همه مهمتر یک نصاب قابل اعتماد و کاربلد و البته صرف چند روز زمان برای نصب دوربین ها.
خب حتی مطالعه این همه کار برای خیلی ها که حوصله دردسر ندارند هم سخته چه برسه به این که بخواهند انجامش دهند. پس در این مقاله با ما همراه باشید.

دوربین مداربسته بیسیم راه حلی برای افراد پرمشغله
امنیت مهم است ولی زمان و هزینه هم به همان اندازه اهمیت دارند. در خیلی از مشاغل در حال حاضر عنصر زمان بسیار بااهمیت است و وقت کافی برای انجام روند نصب دوربین مداربسته را ندارند. بعضی افراد هم نسبت به شخص غریبه ای که به عنوان نصاب وارد محل زندگیشان میشود رضایت ندارند. راه حل تمام این مسائل یک یا چند دوربین مداربسته بی سیم است.

انواع دوربین مداربسته بیسیم
شاید این تصور وجود داشته باشد که تنوع در دوربین های مداربسته بی سیم کم است و پاسخگوی شرایط های کمی است. اما بر خلاف تصور این نوع دوربین ها با پیشرفت شرکت های سازنده در این حوزه از تنوع خوبی برخوردارند که در زیر به بررسی تعدادی از آنها می پردازیم:

دوربین مداربسته بالتییکی از مدل های دوربین مداربسته بیسیم دوربین های بالتی هستند. شاید شما این مدل دوربین را زیاد دیده باشید. این نوع از دوربین ها بیشتر برای محیط های بیرونی استفاده میشوند. معمولا داری آنتن وای فای، اپلیکیشن انتقال تصویر، میکروفون و دید در شب خوبی هستند. در بعضی مدل ها میتوان یه کارت حافظه کوچک (SD) نیز به آن اضافه کرد تا تصاویر دریافتی را ذخیره کند.
نکته: در حال حاضر مدل های از این دوربین طراحی شده اند که یک دستگاه ضبط کننده وای فای تصاویر آنها را به صورت جداگانه ضبط میکند.

دوربین مداربسته بیبی کم
 


بیبی کم یا دوربین های مداربسته مراقبت از کودک، نوعی از دوربین های مداربسته بیسیم هستند که حالت رومیزی دارند و کاربرد اصلی آن برای مادرانی است که میخواهند نوزادشان را زیر نظر داشته باشند. این دوربین ها معمولا داری قابلیت چرخش 360 درجه، نرم افزار انتقال تصویر، بلندگو و میکروفون داخلی، قابلیت تشخیص حرکت و دید در شب مناسب هستند. برخلاف تصور، این دوربین ها فقط برای مراقبت از کودکان نیستند و در هر شرایطی میتوان از آن ها استفاده کرد.

دوربین های مداربسته لامپی
 


از نام این محصول مشخص است که یک دوربین مداربسته بی سیم با شمایل یک لامپ حبابی است. شباهت این دوربین به لامپ به نوعی آن را استتار میکند تا از دید اشخاص پنهان بماند. این نوع دوربین به دلیل داشتن دوربین فیش آی یا چشم ماهی تصاویر را به صورت 360 درجه ضبط میکند. دوربین لامپی معمولا دارای نرم افزار انتقال تصویر، مکالمه دوطرفه، تشخیص حرکت، پشتیبانی کارت حافظه و اتصال وای فای است.
نکته: دوربین لامپی به خاطر کاربرد بسیار عالی و نصب آسان پرفروش ترین نوع دوربین های بیسیم است.

دوربین های مداربسته پانارومیک
 


خلاصه بخواهیم بگوییم این نوع دوربین یک آیفون تصویری است که فقط دکمه زنگ زدن و بازکردن در ندارد. به دلیل فرم فیزیکی تخت تقریبا در هر محلی حتی محل هایی با فضای کم قابل نصب میباشد. این نوع دوربین ها معمولا دارای نرم افزار انتقال تصویر، مکالمه دو طرفه، تشخیص حرکت، پشتیبانی کارت حافظه و اتصال وای فای هستند. لنز این دوربین نیز مانند دوربین لامپی از نوع فیش آی است و تصاویر 360 ارائه میدهد.

طریقه نصب دوربین های مداربسته بیسیم
نصب دوربین های بی سیم بسیار ساده بوده و تقریبا همه مدل ها با کمی تفاوت از همین روش راه اندازی میشوند. تمام تنظیمات دوربین از طریق اپلیکیشن موبایل تنظیم شده و با اتصال دوربین به وای فای میتوان از انتقال تصویر در هر جای دنیا استفاده کرد.

کلام آخر
هرچند دوربین های مداربسته بیسیم بسیار کاربردی هستند و میتواند در وقت و هزینه صرفه جویی کند اما قطعا نمیتواند جای دوربین های سیم دار را بگیرد. مشکلاتی از قبیل نداشتن دستگاه مرکزی ضبط کننده، محدودیت در تعداد دوربین های مورد استفاده، مشکلات انتقال تصویر و تاثیرات پارازیت میتواند در ایمن سازی محیط تاثیرگذار باشد. پس اگر وقت کافی دارید و امنیت محل برایتان خیلی مهم است پیشنهاد ما استفاده از دوربین های با کیفیت سیم دار است.
 

برای مشاوره رایگان و یا خرید محصولات با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

 

دیگر مطالب آموزشی پیشنهادی

ویدیوهای آموزشی:

 

ویدیوی هشدار دهنده در باره سرقت و ضعف سیستم دزدگیر

 

ویدیوی هشدار دهنده در باره دوربین های تقلبی با مارک داهوا

 

 

 

 

دوربین های مداربسته پلاک خوان

... (بیشتر)

 

 

 

 

کرونا و دوربین های مداربسته

... (بیشتر)

 

 

 

 

10 ترفند برای حل مشکل دوربین های مداربسته ... (بیشتر)

 

 

 

 

  021-91070286-8

 info@sazgar-cctv.com

 sazgar_cctv

  sazgar_cctv

  09102945645

  No. 412, 4th floor, Aladdin2 Bld., Corner of

          Razi st., Jomhouri St., Tehran - Iran

 

  خانه

 محصولات

 آموزش ها

 ویدیوها

 ثبت گارانتی

 در باره ما

  تماس با ما

پخش عمده برندهای برتر دوربین های مداربسته

و تجهیزات شبکه و لوازم جانبی در کشور

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تهران: خیابان جمهوری ـ جنب شیخ هادی ـ

پاساژ علاالدین2 ـ طبقه چهارم ـ واحد 412

 

 

Jan. 2021 All rights reserved for Sazgar Amniat Shahr. Designed by Tirajeh